Bylo potřeba udělat změnu. Cítil jsem to už dlouho, bohužel časové možnosti stály proti mně. Chtěl jsem, aby od roku 2018 byl náš web jasný, jednoduchý a automatizovaný. Proto jsem od prosince minulého roku začal programovat a chystat změny, které nyní vyplouvají napovrch.

Nejprve vzniknul web petrnosek.cz. Je to ukázka práce, jak by měly vypadat stránky podporující vlastní značku. Mimo jiné taková lepší osobní vizitka.

Mentoring a školení

Naše stránky JáNěkdo.CZ prošly kompletní rekonstrukcí. To, co děláme, jsme zjednodušili na dvě hlavní části. První z nich je mentoring se zaměřením na obchodní dovednosti, komunikaci a procesy s tím související. Této činnosti se věnuji  a Lenka Černá.

Workshopy & kurzy

Druhou částí jsou workshopy, kde naplňujeme své další poslání:

Jsme tým profesionálů v oblasti rozvoje firem a osobností. Každý z nás je specialistou na něco jiného a vzájemně se doplňujeme. Sdružujeme kolem sebe vše hodnotné, co souvisí s osobnostním rozvojem, podnikáním, časovou efektivitou a obchodem.

Zde jsou workshopy od nás i našich externích partnerů. Spojujeme se s těmi nejlepšími v oboru. Externí partnery pečlivě vybírám a jsou to lidé, jejichž práci mohu doporučit. Proto mají zastoupení v našem portfoliu workshopů.

Autor: Petr Nosek

Jsem konzultantem a lektorem v oblasti komunikace, obchodních dovedností, manažerských dovedností a IT nástrojů. V roce 2009 jsem vystudoval VUT v Brně obor Informační technologie. Od stejného roku se aktivně věnuji obchodu, podnikání a osobnostnímu rozvoji.
0