Lektoři

Petr Nosek

Obchod, komunikace, management, IT

Jsem konzultantem a lektorem v oblasti komunikace, obchodních dovedností, manažerských dovedností a IT nástrojů. V roce 2009 jsem vystudoval VUT v Brně obor Informační technologie. Od stejného roku se aktivně věnuji obchodu, podnikání a osobnostnímu rozvoji.

Lenka Černá

Management, obchod, efektivita

Jsem podporovatelka, konzultantka, lektorka a organizátorka akcí. Mým posláním je rozsvěcovat druhé. Dokáži vést lidi tak, že efektivně mění svoje vize v činy. Stejně tak kladu důraz na efektivitu v projektech. Vystudovala jsem VŠE v Praze a od roku 2009 podnikám.

René Müller

Paměťové metody

Jsem certifikovaným trenérem III. (nejvyššího) stupně a členem České společnosti pro trénování a jogging paměti (ČSTPMJ), akreditované u MPSV. Rozvoji mozku a mentálním dovednostem se věnuji již více než 20 let. Mým motem je: „Kreativita není talent, ale způsob myšlení.”

Daniel Thaisz

IT konzultant, specialista na G Suite

Jsem konzultantem a lektorem v oblasti cloudových aplikací a specializuji se na technologie Google. V IT pracuji od poloviny devadesátých let. Jsem držitelem certifikací Google Cloud Partner, Google for Education Partner, G Suite Deployment Services Specialist a dalších.

Lukáš Dadej

Marketing

Jsem marketingový hrdina, který přiletí kdykoliv je nějaká firma v nesnázích se svým Facebook marketingem. V rámci Facebook reklamy jsem spravoval kampaně po celém světě v hodnotě přes 1 milion dolarů. Dokáži navrhnout a realizovat propagaci, která vyniká!

Ing. Mgr. Filip Slunský

Angličtina, francouzština

Jazyky, matematika, logika jsou mojí celoživotní vášní. Fascinuje mne, jaké souvislosti a pravidla se v jazycích nacházejí. V 15 letech jsem si udělal státnice z angličtiny a od 20 učím učitele jak učit francouzštinu a angličtinu. Mám radost, když převádím znalosti do praxe.

Kryštof Látal

Obchod, komunikace, budování komunit

Vytvářím komunity spokojených zákazníků, zaběhlým firmám i začínajícím projektům. Vnímám potřeby lidí, které je spojují v silné komunity. Pro tyto komunity navrhuji pravidla, díky kterým rostou. Od roku 2014 se věnuji psychologii prodeje, obchodní komunikaci a zákaznickému servisu.

Radek Petráš

Lektor rétoriky a moderátor

Živím se jako stand-up komik, lektor rétoriky a moderátor. Jsem spolumajitel ArtBaru Druhý Pád v Brně. Mou vášní je řeč a komunikace. Propaguji myšlenku, že rétorika by se měla vyučovat již na základních školách. Schopnost lépe komunikovat bychom všichni využili více.

0