Lektoři

Petr Nosek

Obchod, komunikace, management, IT

Jsem konzultantem a lektorem v oblasti komunikace, obchodních dovedností, manažerských dovedností a IT nástrojů. V roce 2009 jsem vystudoval VUT v Brně obor Informační technologie. Od stejného roku se aktivně věnuji obchodu, podnikání a osobnostnímu rozvoji.

Lenka Kraupnerová

Management, obchod, efektivita

Jsem podporovatelka, konzultantka, lektorka a organizátorka akcí. Mým posláním je rozsvěcovat druhé. Dokáži vést lidi tak, že efektivně mění svoje vize v činy. Stejně tak kladu důraz na efektivitu v projektech. Vystudovala jsem VŠE v Praze a od roku 2009 podnikám.

René Müller

Paměťové metody

Jsem certifikovaným trenérem III. (nejvyššího) stupně a členem České společnosti pro trénování a jogging paměti (ČSTPMJ), akreditované u MPSV. Rozvoji mozku a mentálním dovednostem se věnuji již více než 20 let. Mým motem je: „Kreativita není talent, ale způsob myšlení.”

Daniel Thaisz

IT konzultant, specialista na G Suite

Jsem konzultantem a lektorem v oblasti cloudových aplikací a specializuji se na technologie Google. V IT pracuji od poloviny devadesátých let. Jsem držitelem certifikací Google Cloud Partner, Google for Education Partner, G Suite Deployment Services Specialist a dalších.

Lukáš Dadej

Facebok marketing

Jsem marketingový hrdina, který přiletí kdykoliv je nějaká firma v nesnázích se svým Facebook marketingem. V rámci Facebook reklamy jsem spravoval kampaně po celém světě v hodnotě přes 1 milion dolarů. Dokáži navrhnout a realizovat propagaci, která vyniká!

Ing. Mgr. Filip Slunský

Angličtina, francouzština

Jazyky, matematika, logika jsou mojí celoživotní vášní. Fascinuje mne, jaké souvislosti a pravidla se v jazycích nacházejí. V 15 letech jsem si udělal státnice z angličtiny a od 20 učím učitele jak učit francouzštinu a angličtinu. Mám radost, když převádím znalosti do praxe.

Kryštof Látal

Obchod, komunikace, budování komunit

Vytvářím komunity spokojených zákazníků zaběhlým firmám i začínajícím projektům. Vnímám potřeby lidí, které je spojují v silné komunity. Pro tyto komunity navrhuji pravidla, díky kterým rostou. Od roku 2014 se věnuji psychologii prodeje, obchodní komunikaci a zákaznickému servisu.

Radek Petráš

Lektor rétoriky a moderátor

Živím se jako stand-up komik, lektor rétoriky a moderátor. Jsem spolumajitel ArtBaru Druhý Pád v Brně. Mou vášní je řeč a komunikace. Propaguji myšlenku, že rétorika by se měla vyučovat již na základních školách. Schopnost lépe komunikovat bychom všichni využili více.

Jaroslav Jakubů

Marketing, PPC reklama

Jsem marketér na volné noze. Zaměřuji se primárně na výkonnostní PPC reklamu. Spravuji marketingové kampaně, které mým klientům přináší nové poptávky na jejich služby a objednávky jejich produktů. Mojí silnou stránkou je přesah do dalších částí online marketingu. Co dělám také školím.

Vít Skalický

Řečnické dovednosti

Technikám přednášení a vystupování před publikem se věnuji přes 11 let. Pracoval jsem mimo jiné také jako prezident profesionálního řečnického klubu a oblastní manažer organizace Toastmasters International. Individuálně mentoruji nebo mentoruji v prezentačních dovednostech.

0