Petr Nosek

Jsem konzultantem a lektorem v oblasti komunikace, obchodních dovedností, manažerských dovedností a IT nástrojů. V roce 2009 jsem vystudoval VUT v Brně obor Informační technologie. Od stejného roku se aktivně věnuji obchodu, podnikání a osobnostnímu rozvoji.

Obchodní dovednosti:

Znamená mluvit o užitku pro klienta. To, že je auto luxusní, je pouze parametr, který nic nepřináší. Užitkem pro klienta může být například prestiž, kterou mu právě luxusní auto přinese.

Nejefektivnější metodou jak posouvat schopnosti obchodníků,  je sehrát modelovou situaci s klientem. Komunikační nedostatky napravíme okamžitě, skrze reálný prožitek. Stejně jako plavání. Nejvíc se naučíte ve vodě.

Telefonování je jedna z nejtěžších obchodních disciplín. Člověk je pod časovým tlakem a může zažít to nejhorší – odmítnutí. Chybu můžete buď zopakovat nebo se z ní díky zpětné vazbě poučit.
Úspěšný obchod má stejný postup. Je jednoduchý a opakovatelný. Funkční telefonní či obchodní skript, tento proces ještě usnadní.

Manažerské dovednosti:

Nevyřčená očekávání jsou společným jmenovatelem mnoha problémů. Pojmenováním vzájemných očekávání pomáhá předcházet konfliktním situacím.

Jít příkladem je nejjednodušší cesta pro získání respektu, uznání a vedení lidí.

Postoj, neboli pohled na věc, předchází slovům. Správné postoje v souladu s našimi životními hodnotami, nám vkládají do úst správná slova.

IT dovednosti:

Od nasazení šablony až po programování funkcí v PHP.

Jednoduchá automatizace firemních procesů. Konfigurace linuxových serverů a služeb.

JáNěkdo.CZ s.r.o.
Konzultant, lektor, majitel

JáNěkdo.CZ s.r.o.
12/2013 – do současnosti

Partners Financial Services a.s.
VIP Consultant

Partners Financial Services, a.s
7/2009 – do současnosti

VUT Brno
Student – Bakalář (Bc.)

Vysoké učení technické v Brně
2006 – 2009 – obor Informační techologie

Připravujeme. V tuto chvíli mám reference zde: https://petrnosek.cz/reference/

Petr školí tyto workshopy

0