Ing. Mgr. Filip Slunský

Jazyky, matematika, logika jsou mojí celoživotní vášní. Fascinuje mne, jaké souvislosti a pravidla se v jazycích nacházejí. V 15 letech jsem si udělal státnice z angličtiny a od 20 učím učitele jak učit francouzštinu a angličtinu. Mám radost, když převádím znalosti do praxe.

Metody výuky:

Stavím na přirozených schopnostech člověka, jak si osvojovat cizí jazyk, které v sobě máme už od dětství. Nejdříve se učíme poslechem, pak mluvíme a opakujeme (začínáme v jednodušších a později složitějších strukturách), pak teprve čteme a nakonec píšeme.
Využívám pochopení cizího jazyka jako systému, postaveného na jednoduchých pravidlech. Jako dospělí máme oproti dětem velkou výhodu. Dokážeme urychlit výuku tím, že jsme schopni využít logiku cizího jazyka v porovnání s logikou mateřštiny.
Největším blokem u dospělých je, že něco řeknou špatně a ztrapní se. Opak je pravdou. Zamyslete se – připadají Vám cizinci trapní, když na Vás promluví špatně, ale česky?
Učím tak, abychom rychle dosáhli výsledků. Tím udržuji motivaci žáků, podporuji je ve výdrži a intenzivnějším tempu výuky.
Langino s.r.o.
Vedoucí vývoje

Langino s.r.o.
4/2017 – do současnosti

iTAMEDIA s.r.o.
Spoluvlastník

iTAMEDIA, s.r.o.
5/2013 – do současnosti

Jazyková škola Jílek
Lektor jazyků

Kurzy Jílek
7/2005 – 1/2013

Masarykova univerzita
Ing., Podniková ekonomika a management

Masarykova univerzita Brno
2007 – 2012

Masarykova univerzita
Magistr (Mgr.), Právo

Masarykova univerzita Brno
2006 – 2012

Filip školí tyto workshopy

0