Řekli o nás

Firmy

Zúčastnila jsem se Lenčiného kurzu Dovolte si dělat věci chytře. Bylo to velmi poučné. Pro mě, která stojí na začátku ponoření se do vlastního podnikání, byly informace o efektivitě - rady, typy a triky velkým pomocníkem, které využívám při plánování a práci. Děkuji moc za Lenčin přístup a informace. Doporučuji :)
Pokud Vám roste byznys, dostává se do chaosu a chcete do něho vnést více řádu, jasnosti a zaměření, tak určitě navštivte Lenky workshop!:)
Moc se mi přednáška líbila, popsala jsem 2 A4. Děkuji za spostu vychytávek ohledně procesů a organizace snad všeho druhu. Zapojila jsem hned druhý den do praxe. Do své firmy jsem si z přednášky odnesla rychlejší zpracování procesů do firmy a návody na to jak být efektivnější. Více už nenapíšu...:-) Prostě se musíte sami přesvědčit. :-) Navíc je Lenka milá osoba co se příjemně poslouchá.
Krásně zpracované informace. Nejvíc se mi líbilo, vysvětlení, jak by člověk mohl pracovat s myšlenkovou mapou a rovnou zapojení lidí do akce, aby si to vžili! za mne úžasný přístup. Lenka přesně ví, o čem mluví a umí to lidem předat. Jsem velice vděčná, že jsem se mohla zúčastnit její řeči ;) reference na konzultaci: skvělý přístup! Lenka si mne nejdřív vyslechla a pak začala házet své rady a tipy ohledně rozjetí mého byznysu. Její rady jsem ještě ten den vyzkoušela a musím říct, že se vše pomalu, ale jistě rozjíždí. Umí najít skulinku, kudy to prostě jde. Najde cestu, která by vás ani nenapadla, nebo o které jste si mysleli, že na to nemáte. Ale hned po konzultaci zjistíte, že to je vše skvělý nápad! Již ted se těším na další shledání!
Někdy v březnu 2016 jsem se setkala s Martinem Luňákem, abychom se spolu podívali, jaký další nový prostor pro sebe bych mohla získat absolvováním kurzu Profesionální obchodní. V dubnu začaly pravidelné workshopy a s mými novými kolegy jsme se do toho pustili naplno. Na každou lekci jsem se těšila a velkou část nabitých dovedností byla schopna integrovat okamžitě v praxi. Po absolvování již několikerých firemních tréninků na téma Obchodní dovednosti jsem teprve tady zjistila, že to, na čem to celé stojí, je sebe-uvědomění:) Nejen, že kurzy byly zábavné, ale Petr s Martinem jsou lidé, kteří ve vás zanechají stopy, o kterých prostě musíte přemýšlet. Chcete-li se někam v obchodě i v životě skutečně posunout, pak jednoznačně doporučuji!!
Jsem Petra Valníčková nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay. Mým největším problémem bylo domlouvání schůzek po telefonu. Dnes se na telefonování se svými zákaznicemi těším a je to vidět i na množství domluvených schůzek. Martin mě naučil jak se správně ptát a poslouchat to co zákaznice říká. Mentoring s Marinem je dobře využitý čas, který mě vždy posune o kus dál. Doporučila bych mentoring s Martinem každému kdo to se sebou a tím co dělá myslí vážně a chce se pohybovat ke svým cílů daleko efektivněji než do teď.
V životě nás potkají situace, u kterých cítíme, že si nás našly spíše ony (ty situace), než že jsme je vědomě inicializovali. Zvláštní shodou náhod jsem se dostal na kurz, o kterém můžu prohlásit, že změnil mé vnímání okolní reality. Nezměnil mi život, neovlivnil mé názory, ukázal mi začátek nové cesty a způsob, jakým chci po této cestě jít. V přátelské, ale profesionální atmosféře, ve společnosti příjemných lidí na mě čekalo nejedno překvapení v sebepoznání, spousta užitečných informací a dobře míněných rad. Kombinovaný způsob výuky (prezenčně a samostudium online) mi naprosto vyhovoval a motivoval mě k dalšímu vzdělávání i po skončení kurzu. Děkuji, že jsem měl možnost díky tomuto kurzu poznat, jak být v životě a nejen obchodním, úspěšný a šťastný. Určitě bych kurz doporučil všem. Nejen budoucím obchodním zástupcům.
Děkuji moc za možnost zúčastnit se kurzu Já Někdo. V té době jsem měl problém se správně a hlavně s odvahou vyjádřit před cizím člověkem, či nadřízeným. V kurzu mi pomohli jak s náhledem na sebe sama, tak především s komunikací a volbou slov. Toto díky patří Petru Noskovi, který skvěle ovládá pozitivní komunikaci na úrovni win-win a hlavně vám dokáže její techniky hravě a s jednoduchostí předat. Vřele doporučuji.
Měla jsem tu možnost absolvovat školení zaměřené na telefonickou a obchodní komunikaci pod vedením Bc. Petra Noska. Chtěla bych mu poděkovat za jeho skvělý přístup a umění člověka pozitivně motivovat. S jistotou mohu říci, že mně osobně celá spolupráce přinesla opravdu mnoho nových a zajímavých zkušeností i znalostí, které jsou dle mého názoru rozhodně k nezaplacení. Tuto společnost mohu všem vřele doporučit!
Absolvoval jsem kurz profesionální obchodník a byl jsem nadmíru spokojen. Než jsem poznal společnost JáNěkdo, měl jsem dojem, že práce obchodníka je nezajímavá, nudná a protivná, tedy ji bude lepší delegovat na své podřízené. Kurz mi otevřel oči a dnes mám pohled zcela jiný. Obchod mne začal bavit a chci se v něm maximálně zdokonalit. Na kurzu oceňuji zejména komplexnost probraných témat, individuální přístup ke každému účastníkovi a jeho produktu/službě, skvělou atmosféru definovanou zejména důvěrou a podporou ostatních členů a lektorů. Pokud zvažujete kurz na obchodní dovednosti, pak byste měli zvážit kurz od JáNěkdo. Možná stejně jako já, budete na konci kurzu zaraženě sedět a říkat si: "tolik věcí jsem dělal špatně", ale já teď vím jak na to a jdu dál za svým snem. Díky celému týmu JáNěkdo.
Děkuji Lence Černé za skvělý workshop "Dovolte si dělat věci chytře" Mám za sebou hodně workshopů ,ale tento byl něčím jiný. Spousty vychytávek, ukázky aplikací , které Vám zjednoduší vaši kancelář na cestách. Stále někam spěcháme, úřadujeme v metru, v tramvaji, ve vlaku a přitom nestíháme a zde Vás Lenka naučí, jak si to zjednodušit a přitom používat metody a aplikace, které fungují, ale Vy o nich ani nevíte. Vřele její workshop doporučuji.
Dovolte si dělat věci chytře aneb Lenky dokonalý kurz na to, abyste si usnadnili život díky moderním technologiím a skvělým knihám. Na kurz jsem šla se zvědavostí, co mi Lenka ukáže, co ještě neznám, protože jsem appkový maniak a skutečně se našlo něco nového. Díky kurzu a aplikaci se teď poctivě chválím (ano, i na to existuje aplikace). Těším se moc na dvojku, která mě určitě zase někam posune. S Lenkou jsme si sedly takzvaně na první dobrou. Baví mě, jak povídání s Lenkou zapříčiní to, že přemýšlíte o věcech jinak a dostáváte se do flow a radosti z práce. Mít takového člověka ve svém okolí je radost a já jsem ráda, že jsme se poznaly.
S Petrem Noskem, jsme za poslední tři měsíce strávili každé úterní odpoledne na komunikačním workshopu. Nejdříve jsme prošli teorii. Následně jsme si cvičili reálné situace. Velice cená byla pro nás zpětná vazba od Petra. Naučili jsme se lépe chápat komunikaci s našimi zákazníky i kolegy ve firmě. Posunuli jsme se dále v tom, jak si s nimi nastavit vzájemná očekávání a vyvarovat se třecích míst. Lépe zvládáme námitky i krizové situace. Komunikace s lidmi není pouze o tom umět mluvit, ale především o tom vědět čeho chceme dosáhnout jak nejlépe to udělat pro obě strany. A to vše nás Petr naučil a musím mu za to poděkovat.
Děkuji Petrovi Noskovi za školení, které pro mne bylo přínosné jak v pracovní sféře, tak v osobním životě. Mnohdy víme, že nás "něco" v našem životě brzdí a občas tušíme co (my sami), kdy ale uděláme ten první krok? Školení mne dovedlo k přemýšlení nad tím, jakým směrem se dávám a zda tento směr má cíl, kterým se chci dát. Doručuji školení všem, kteří chtějí dělat to, co je baví - jak zaměstnancům, tak podnikatelům.
Petra Mlčochová
Partners Financial Services
Školení na komunikační dovednosti vedené Petrem Noskem, které jsem měl možnost absolvovat bylo velmi přínosné. Člověk se v něm naučí nejen teorii, ale hlavně si vyzkouší různé věci, které pak dále využije v praxi. Výborná je i zpětná vazba a hodnocení, které člověku otevře oči a zjistí své silné a slabé stránky a ví na čem je potřeba zapracovat a v čem se zlepšovat. Moc děkuji za tuto zkušenost a mohu vřele doporučit nejen těm, kdo jsou v denním kontaktu při práci s lidmi, ale i těm kteří chtějí lépe komunikovat s okolím ve svém osobním životě.
Zúčastnil som sa workshopu pojednávajúcom o pridanej hodnote jednotlivca, ktorý viedol Petr Nosek. Vďaka danej téme a prednášajúcemu, ktory veľmi pečlivo a elegantne viedol tému s množstvom praktických prikladov na nás ako účastníkoch, som mal možnosť rozoznať vlastné kvality a nájsť pridanú hodnotu mňa ako človeka nie len v rámci práce a biznisu ale aj spoločnosti ako takej. Teším sa na dalšiu spolupracu!
Jsem vděčná,že jsem měla možnost zúčastnit se vašeho workshopu. S kamarádkou pracujeme na vzniku společného projektu. Jsme na úplném začátku a tak každá dobrá rada je pro mě nad zlato. CHci vám Lenko moc poděkovat za inspiraci,kterou jsem na vašem workshopu získala. Také za spousty tipů,které mi dokážou zjednodušit a ulehčit práci. Ale z čeho jsem nejvíc nadšená je myšlenková mapa.Nikdy by mě nenapadlo na co všechno se dá použít. A super bylo,že jste nás zapojila i do akce. Pro mě toto setkání bylo obrovským přínosem. Veliké díky.
Lenka je zkušená podporující a velmi empatická osoba, které jde o plnou spokojenost účastníků jejích kurzů. Doporučuji absolvovat její workshop Dovolte si věci dělat chytře;-)
Byla jsem na kurzu Přidána Hodnota, pod vedením Petra Noska. Kurz mi přinesl povědomí o tom, jak správně formulovat slova, když mluvím o sobě a o svých službách koučinku. Je třeba vědět moji přidanou hodnotu, abych mohla tuto informaci pak správně Prezentovat ať už potenciálním klientům nebo komukoliv s kým o koučinku mluvím. To mi pomohlo si uvědomit v čem jsem výjimečná a jak efektivně prezentovat Mind koučink Díky konkrétním výsledkům, které s klientkami mam. Děkuji za zjasnění a úžasný lektorský přístup.
Super kurz, s lektory se rozhodně nebudete nudit. Skvělé řešení konkrétních situací. Doporučuji všem, co se chtějí naučit jak efektivně komunikovat a to nejen v obchodě. Běžte do toho, budete překvapeni jak se dá učit něco nového.
Čas, který mi Lenka věnovala je neohodnotitelný. Má široké zkušenosti a dokáže poradit s každou záludností. Je pozorná a velice rychle se orientuje. Je laskavá a ochotná. Ať se nadále daří. Děkuji Lucie
Lenku i Petra vřele doporučuji. Jsou spolehliví, efektivní a mají co předat. Učili mě, jak ušetřit čas, tak nové programy na větší efektivitiu.Rozhodně stojí za to navázat spolupráci!
Super projekt. Petr umí!
Lenku i Petra vnímám jako sympatické a schopné profesionály. S Lenkou jsem zažil jeden workshop (Dovolte si dělat věci chytře), který mi zase připomněl důležité věci a odnesl jsem si i několik akčních kroků. Jako bonus zařadila Lenka praktické vyzkoušení myšlenkových map. Je výborné udělat si na takové věci čas, navíc s dalšími lidmi a pod odborným vedením. Jsem rád, že jsem tam byl. S Petrem jsem měl jednu konzultaci a navštívil jeho workshop o přidané hodnotě a jejím hledání. Nejen že mi to pomohlo definovat si, v čem tkví moje přidaná hodnota, ale zároveň jsem se o tom naučil přemýšlet jinak a lépe než doposud. I Petrova konzultace týkající se obchodu a telefonování pro mě byla přínosná. Děkuji vám oběma!
Workshop Pridaná hodnota a jej prezentácia, môžem jedine odporučiť! Ďakujem za množstvo inšpiratívnych myšlienok, možnosť spoznať nových ľudí a zdieľať s nimi skúsenosti a nápady.
Individuální konzultace od Lenky, mi poskytla jiný pohled na procesy se kterými jsme se v rámci týmu potýkali. Díky její otevřenosti a přístupu jsme byli schopni zefektivnit v týmu řadu procesů a dělat je jinak, lépe ;-).
Petrův workshop o přidané hodnotě mi dal spoustu impulzů, jakým způsobem přemýšlet o své přidané hodnotě a jak na sebe pohlížet. Oceňuji proaktivní vedení, zájem a snahu nalézt řešení na otázky. Vřele doporučuji.
Excelentná cielená služba na nielen prepojenie, optimalizáciu a zefektívnenie jednotlivcov i firiem, pod záštitou fundovaných a láskavých ľudí. Ďakujem konkrétne osobnej skúsenosti s Lenka Černá
Petr je velmi příjemný a po včerejšku můžu s jistotou říci, že i profesionální lektor. Účastnila jsem se jeho workshopu "Jak zvládat námitky", který se konal 4.8.2016 v Impact Hubu v Praze. Jedna z prvních věcí, která mě na jeho workshopu potěšila, bylo dodržení časového rámce, začali jsme v 15:05 a končili jsme v 17:05. Klobouk dolů! Taky se mi líbilo, že si od každého účastníka hned na začátku vzal "zakázku", tedy očekávání každého z nás a tu v průběhu workshopu naplnil. Každému z nás se pověnoval a ukázal na praktickém příkladu, jak jednat, jak se chovat, co dělat. Užitečná byla i teorie, kterou byl workshop nenásilně protkán. Zopakování si transakční analýzy a 3 egostavů (Dítě, Rodič, Dospělý) byly pro mě vyvrcholením workshopu. Díky nim se i moje zakázka naplnila a já už dneska vím, že pokud chci dosáhnout win-win situace, tedy chci najít řešení, musím se vždycky dostat do egostavu Dospělého (kord když naproti mě stojí bratr - Dítě). Díky Petře, jsem ráda, že jsem na Tvém workshopu mohla být a těším se na pokračování :-). Ráda Tvé workshopy budu doporučovat mému okolí.
Děkuji moc Lence Černé za workshop "Dovolte si věci dělat chytře" - školení mě dovedlo se zamyslet na úkoly a zvládnutí objemu práce z jiného pohledu. Doporučuji. Denisa Dudová, GATODe
Workshop s Petrem rozhodně ano. I po mnoha letech praxe, kdy si člověk myslí, že "ví" a že už ho nic nepřekvapí, dokáže Petr ukázat, že vše může jít ještě o něco lépe. A to vše příjemnou formou a hlavně s doplněním o praktické rady a návody.
Ing. et Ing. Jiří Švec
Partners Financial Services

Média

 • Ve společnosti JáNěkdo.CZ věří, že každý člověk je NĚKDO, kdo si dokáže svůj život tvořit tak, aby byl šťastný. Proto pořádají kurzy na téma mezilidské komunikace, motivace, prezentačních a obchodních dovedností. Pomáhají tak lidem, aby se uměli „lépe prodat“ a rozvíjet svůj vlastní potenciál. Zjistěte více v rozhovoru, který nám poskytl Petr Nosek, jeden z hlavních školitelů a zároveň spolumajitel firmy... PDF verze zde

 • Dejte lidem to, co chtějí a potřebují. Uvádějte primitivní příklady – čím jednodušší, tím lepší. Čím déle se v daném oboru pohybujete, tím komplikovaněji a naučeněji budete mít tendence mluvit, ale nezapomeňte, že hlavní je pochopit produkt, abyste jej mohli prodávat bez veškerých skriptů či naučených frází. „Klient není ve většině případů odborník, naučte se jej proto popisovat stručně a jasně. Pokud příklad pochopí i desetileté dítě, je velmi pravděpodobné, že i pro klienta bude příklad srozumitelný,“ radí Petr Nosek ze společnosti JáNěkdo.cz...

 • Má to smysl?
  Hana Moneam, 2016-01-05

  ...proto jsem se přihlásila na rekvalifikační kurz firmy JáNěkdo.cz, jejíž protagonisté říkají: „Pomáháme, inspirujeme, vzděláváme, spojujeme, obchodujeme a milujeme to, co děláme.“ Oslovili mě hned z několika důvodů. Jednak spolupracují s ÚP a pomáhají tak lidem, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci a potřebují pomoct. A druhak dělají rekvalifikaci „jinak“ a zaujala mě jejich pestrost, ať už lektorů, tak učiva. Rozhodla jsem se, že s vámi budu sdílet svou cestu tímto kurzem i životním obdobím...

 • strana 31, bod 6: Motivační dopis není jen nutným zlem. Naopak, dobře napsaný motivační dopis tě posouvá na tvé cestě za vysněnou prací mílovými kroky vpřed. Když navíc neodpovídáš na každou nabídku, která tě cestou cvrnkne do nosu, ale jen na ty, které splňují požadavky na tvou vysněnou práci, tolik motivačních dopisů zase napsat nemusíš. ;-) Lenka Černá, konzultantka JáNěkdo.CZ: Uchazečům o zaměstnání vždy říkám - přikládejte motivační dopis i tehdy, když si o něj zaměstnavatel vysloveně neříká. Je to klíč k otevření vašeho životopisu. Při psaní mějte vždy na paměti, že každý motivační dopis je originál. Vyzdvihněte tam, co dané firmě můžete přinést, a buďte zde zcela konkrétní.

 • V minulých článcích jsme se věnovali schopnosti prodat sám sebe a zvládání námitek, dnes najedeme na specifičtější téma. Někteří obchodníci se rozhodnou věnovat obchodu i z jiného hlediska a začnou podnikat. Proto byly součástí kurzu JáNěkdo.CZ, bezplatného pro osoby přihlášené na pracovním úřadě, i základní postupy při podnikání, abychom se naučili, co založení vlastní firmy obnáší a jak postupovat.

 • V minulém článku jsme vám předali část znalostí, které jsme se naučili na kurzu JáNěkdo.CZ, který je pro osoby registrované na úřadu práce zdarma. Další dny jsme se na kurzu dozvídali více o práci obchodníka a efektivní komunikaci, a to nejen na obchodních příkladech a prodeji produktů účastníků kurzu, nýbrž i v situacích z osobního života, protože jak říká jeden z lektorů, Martin Luňák: „Obchod se prolíná s osobním životem a reklamace produktu je stejná situace jako omluva při pozdním příchodu domů.“ Co jsme se tedy na kurzu dozvěděli k obchodu dále?

 • V říjnu jsme absolvovali měsíční kurz JáNěkdo.CZ pro obchodní zástupce. Kurz byl rozdělen na prezenční i online výuku a byl zaměřen především na obchodní dovednosti a efektivní komunikaci. Na kurzu, který je pro osoby registrované na úřadu práce zdarma, jsme se sešli skutečně různorodá skupinka od těch, kteří se již obchodu a podnikání nějakou dobu věnují, po ty, kteří s obchodem teprve začínají. Byla to zábava, spousta učení a těžkých chvil, které jsme se rozhodli vám zprostředkovat. Co si z kurzu odnášíme pro obchod?

 • Jste také někdo? - JáNěkdo.cz
  Aneta Štorková, 2015-09-01

Absolventi kurzů

Kurz byl pro mě velmi přínosný. Velké množství dobrých a praktických tipů. Hodně z nich jsem mohl okamžitě uplatnit ve svém životě. Jsem velmi spokojený, že jsem se kurzu zúčastnil. Doporučuji každému.
Profesionální výuka a osobní přístup lektorů Vám ukáže cestu k vysněnému cíli. Kurz vřele doporučuji ;-)
Jednou za čas mám potřebu udělat něco pro sebe, a tak jsem se zapsala do kurzu v Brně. Nyní už vím, že to byla dobrá investice. Většinu času jsem si v hodinách připadala jako v nervových lázních, protože se v nich otevřeně hovořilo o věcech, které jsou a fungují a při tom nikdo nikomu nekladl dogmatický odpor, jak tomu mnohdy v běžném životě chodí. Každý dostal svůj respekt a životní prostor. Nešlo o to, kdo má pravdu, ale kdo si díky své otevřenosti odnese více praktických zkušeností. Nebyl to sice pro mě měsíc zásadních zlomů, ale výuka mi pomohla ujasnit si některé drobnosti v mé životě a za to jsem velmi vděčná. Děkuji.
Výborní lektoři a skvělé informace vhodné pro obchod i pro každodenní život.
Seminář Lenky Černé měl jasnou strukturu bez zbytečností. Přesná definice problematiky, s kterou se jako podnikatelé potýkáme a jejich inteligentní a jasná řešení ukazují na hlubokou znalost a praxi lektorky, která má účastníkům co předat. Skutečně hodnotný seminář.
Setkala jsem se s panem Noskem díky projektu Společně. Jako knihkupec jsem dříve měla možnost seznámit se s mnoha tituly ne téma osobního rozvoje. Jejich přínos se mi zdál někdy diskutabilní. Osobní setkávání s empatickým lektorem, který přímo reaguje a trpělivě připomíná, ilustruje na vlastních zkušenostech věci, které vám chce vštípit, vydá za tunu literatury. Doporučuji všem, kdo potřebují pomoc v této oblasti, aby volili cestu osobního kontaktu. Knihy pak mohou posloužit jako vynikající pomocníci.
SKVĚLÝ KURZ
Kurz hodnotím velmi kladně. Pokud hledáte rady,jak uspět u pracovních pohovorů,neváhejte a zkuste tento kurz. Dovíte se mnoho zajímavého, jak použít Vaše silné stránky a ušetří Vám to spoustu času stráveného nad studiem mnoha článků.Lektor Vám osvětlí řadu otázek, se kterými se můžete u přijímacího pohovoru setkat, svoje přednášky prokládá jak zkušenostmi svými, tak i ostatních, je to prostě paráda. Všem Vám budoucím uchazečům o práci doporučuji a přeji hodně štěstí.
Jana Solařová
Ráda bych poděkovala za skvělé informace, zkušenosti jak do pracovního tak i osobního života. Kurz mohu jenom doporučit, skvělá atmosféra, individualní přístup a skvělý tým který ví jak předat své zkušenosti a znalosti zábavným způsobem za tak krátkou dobu. Ti, kteří váhají o investici do vzdělání u této společnosti, NEVÁHEJTE. Jsem hrozně ráda za to, že jsem se stala absolventkou. Děkuji a těším se na další spolupráci :)
Tento kurz byl jedním z mých dalších úžasných zkušeností v životě. Díky skvělým zkušeným lektorům jsem získala plnohodnotné informace, co se týká komunikace, chování, prodeje, pozitivního myšlení....... Lektoři jsou přátelští a plní energie, kterou přenáší i na druhé, vládly i emoce. Takový elán, jak už bylo řečeno níže a atmosféra, co panovala, to byl pro mě velký zážitek. Pomohli mi ,,přenastavit,, myšlení a změnit životní postoj nejen vůči obchodu, ale i osobnímu životu, hlavně v partnerském vztahu. Jsem více pozitivní a šťastná. A co víc? Získala jsem další přátelé. Tímto moc děkuji a vážím si této příležitosti a předaných zkušeností. Tento kurz je cesta k úspěchu. Doporučuji!
Chci tímto ocenit a poděkovat lektoru Petru Noskovi za velice osobní přístup a pomoc v osobním rozvoji co se týče obchodu. Workshop na téma "Jak zvládnout kritiku", a nejen na toto téma, mohu vřele doporučit. Moc děkuji a budu se těšit na příští setkání.
Kurz Já Někdo mi odstartoval zásadní životní změny, pochopila jsem, jak důležité je být šťastná a svá. Již jsem referovala ve videoreferenci a mohu říct, že tenkrát to byl jen počátek. Všichni školitelé mají v sobě obrovské množství energie a neváhají ji využít ku prospěchu žáků :) Děkuji!
Chci ještě jednou moc poděkovat všem lektorům za jejich perfektní školení. Prošla jsem kurzem v já někdo zaměřený na obchodního zástupce. Musím říct , že mi hodně pomohl jak v osobním rozvoji tzn. že jsem si uvědomila své silné a slabé stránky, své priority a hodnotu. A v neposlední řadě v obchodování a komunikaci s klienty. Před nástupem na kurz jsem se nemohla rozhodnout zda začít podnikat a postavit se na vlastní nohy. Byl a je to můj sen založit si vlastní společnost :) Pracovala jsme s lektory přesně na tom, co jsem potřebovala, v čem jsem si nebyla jistá a zároveň podporovala to, v čem jsem dobrá. Dokázali mě nasměrovat tím správným směrem a teď mohu říct ( s odstupem jednoho měsíce :) ŽE SE MI DAŘÍ A PLNÍM SI SVŮJ SEN !!! Mám velmi spokojené zákazníky a další nové klienty :)) Děkuji Vám všem. Veronika :)
Jmenuji se Jitka Serdelová. Nic není náhoda a tak náhodou jsem absolvovala rekvalifikační kurz obchodního zástupce rekvalifikačního zařízení JáNěkdo.CZ. Nehledě na práci, kterou děláme, jsme vlastně každý obchodník, prodáváme sami sebe v (ne) běžných situacích. Absolvovat tento kurz, to znamená seznámit se se skvělými lektory, zamyslet se nad vlastní přidanou hodnotou, nevzdávat se cílů... Je to zážitkový kurz, na který si po jeho ukončení bezpočetně krát vzpomenete při každodenním setkávání se s lidmi, kolegy z práce... Děkuji, že jsem mohla být měsíc součástí JáNěkdo.CZ.
Jednoznačně doporučuji ! Nejlepší kurz, který jsem za svou obchodní kariéru zažila ! Naprosto netradiční pojetí, kde se jednotlivé vědomosti převádějí přímo do praxe a formou cílených situací se člověk naučí zvládat opravdu vše.
Když jsem se prvně zmínil, kam se chystám, na jaký kurz a s jakým názvem a zaměřením, reakcí byly ironické úsměvy, reakce "jsi cvok!", " co tě můžou naučit?", "tohle tě naučím líp!", "k čemu ti to bude?". Byly časy, kdy jsem věci vzdával. Třeba i pro takový řeči tzv. autorit. Tentokrát jsem poslechl jen sám sebe a udělal krok pro sebe, udělal jen své rozhodnutí. A jsem za tohle rozhodnutí rád. Poznal jsem úžasné lektory s lidským přístupem a se svojí vlastní tváří. Poznal jsem úžasný lidi, kteří nastoupili na stejnou loď. A díky přístupu lektorů odešel každý jako individualita, krásná individualita, s novými informacemi, postojem a za změnou. Takhle jsem to v dnešním zkouškovým dni vnímal. Úžasný den
Díky, že mám možnost účastnit se tohoto kurzu! Lektoři v něm učí a inspirují studenty k přístupu, jak si uvědomit a rozvinout své talenty a uplatnit je prakticky na trhu práce.
Výborná zkušenost, skvělá akce, úžasná atmosféra, spousta přínosných informací. Obdiv a díky všem, kteří se na tom podílejí. Jednoznačně doporučuji :))
Omlouvám se předem, že to bude delší povídání. Nejdříve byste měli vědět v jaké situaci jsem se do kurzu "obchodní zástupce" dostala. ... Ještě před rokem jsem se připravovala na to, že ze mě bude dočasná pěstounka. To jsou ti co se dočasně starají o odložená nebo státem odebraná miminka, dokud se jejich situace v rodině nezlepší nebo nejdou do adopce. Jenže život život se mi během pár dní obrátil vzhůru nohama a já se svého snu musela vzdát. Několik měsíců jsem se vzpamatovávala a vlastně nevěděla co dál. Až jsem jednoho dne potkala na úřadě práce pracovnici agentury JáNěkdo, která mi dala letáček a zapsala si moje číslo mobilu. Původně se mi do kurzu ani moc nechtělo, to jsem přehodnotila už po prvním dnu. Už první pohovor se slečnou Lenkou byl příjemný a pomohla mi vyřídit formality. Všichni tři lektoři jsou úžasní a inspirující, každý svým způsobem a skvěle se doplňují. Nikdy před tím jsem tak do hloubky nepřemýšlela o sobě a svých možnostech. Snažili se každému studentovi věnovat individuálně, procvičovat s ním to, co bude potřebovat ve svém profesním životě. Já osobně jsem si zvedla sebevědomí, nebojím se ani nepříjemných otázek na pohovoru, to jsem měla šanci ověřit si i v reálu. V neposlední řadě mi pomohli najít cestu kam dál v životě, přehodnotit pohled na sebe a určitě se mi spousta dovedností bude hodit i v soukromém životě. Prostě mám pocit, že jsme se potkali v pravý čas, pro mě v pravý čas. Ti chlapíci opravdu vědí co dělají a já jim moc děkuji. :)
Skvělý kurz. Moc se mi líbil. Doporučuji.
Znalosti z kurzu využívám každý den. Jednoznačně doporučuji.
Zaručeně jeden z nejlepších kurzů, na kterém jsem "kdy" byla (a to jich už bylo). Lektoři jsou úžasní - mají co předat a předávají to. A já si velmi cením jejich elánu a radosti z toho, co dělají. :) Ať se vám daří a jde to stále lépe a lépe.
Kurz jsem absolvoval a musím uznat, že se mi velice líbil, naučil mě dost nových věcí v oblasti obchodu a seznámil jsem se s mým novým obchodním partnerem. Kurz můžu jen doporučit! Skvělá práce!
Kurz, který jsem pod vedením lektorů z JáNěkdo absolvovala, byl pro mě velkým přínosem. Velmi mě překvapilo, s jak úžasnými lidmi se mohu na takovém kurzu potkat. Nejdříve jsem váhala, jestli výuku absolvovat či ne, nakonec jsem se stala i já absolventkou kurzu a nyní jsem velmi vděčná za to, že jsem mohla být součástí. Lektoři, kteří výuku vedou, jsou naprosto báječní lidé. Profesionální a vstřícný přístup, možnost individuální konzultace, získané vědomosti převáděny ihned do praxe, zábavná forma výuky a mnoho dalšího. Krásné na kurzu bylo i to, že jsem mohla vidět růst mých kolegů. Líbilo se mi, že kvalita odváděné práce se rychle odrážela na každém z nás. Bylo až neuvěřitelné, jak rychle jsme pod vedením lektorů rostli a zdokonalovali se. Na kurzu jsem zažila hodiny plné smíchu a pocitu, důležitosti, který nám každý z lektorů dával. Tímto chci poděkovat celému týmu JáNěkdo za skvěle odváděnou práci a za znalosti, které jsem díky nim získala. DOPORUČUJI všem těm, kteří se chtějí dostat dál, než tam, kde nyní jsou!
Kurzem vás provází inspirativní lidé, kteří jsou nejlepší v oboru. Naučí vás pochopit, o čem obchod skutečně je (a že je to vlastně hrozná zábava oproti mýtům, které kolují), prakticky trénujete situace, kterými jako obchodník procházíte, naučíte se prodat sami sebe a neustálá zpětná vazba slouží i jako vaše vnitřní introspekce (alespoň já jsem to tak měla), která vám pomůže si uvědomit i vaše vnitřní nastavení. Děkuji za to a ráda budu navštěvovat další workshopy. :)
Dostalo se mi jakoby "náhodou" příležitosti být součástí tohoto kurzu a musím říci, že jsem byl překvapen. Nejen tím, jak jsem se tam vlastně dostal, ale i prostředím, způsobem výuky, lektory. Jsou to nadšenci a každý z nich Vás dokáže poznamenat v tom nejlepším smyslu slova. A pak najednou zjistíte, že to všechno do sebe náramně zapadá a vytváří výjimečně zajímavý a originální mix, který Vás může posunout (nebo vystřelit) hodně daleko. A to zdaleka ne jen po stránce profesní... Držím Vám palce, pánové a díky, že jsem mohl být u toho! Já Někdo
Váš kurz se mi líbil. Přednášky nebyly monologem přednášejícího, ale dialogem mezi přednášejícím a posluchači i mezi posluchači samotnými. Někdy bych až řekl, že přednášky byly téměř interaktivní. Dobře zvolený byl i obsah přednášek, naučil jsem se nové věci, jejichž využití mi, myslím, pomohlo při pohovorech se zaměstnavateli tak, že se mi podařilo najít zaměstnání. Prostředí přednášek bylo příjemné, stejně jako péče personálu o posluchače. Děkuji. Zdravím Jiří Drechsler
Jiří Drechsler
Vřele doporučuji každému. Tento kurz bych označil jako nezbytné základní vzdělání.
Workshop na téma "Jak zvládnout kritiku" Petra Noska pro mně byl velice přínosný. Dokázal jsem popsat nefungující mechanismy nefunkčního vztahu, ale i jak podávat to co je nepříjemné někomu na kterém mi záleží. Workshop my přinesl čerstvý pohled na mezilidské vztahy a připomněl jak často zapomínáme na tak důležité věcí jaké jsou třeba vděčnost, takt a nadhled. Moc děkují.
Kurz s JáNěkdo byl pro mě přínosný hned z několika hledisek. Během kurzu jsem si uvědomil si že komunikovat můžu prakticky s každým od bezdomovce po prezidenta, jde jen o praxi a odvahu udělat první krok to zbylé pak po přípravě přijde samo. Metoda parametr-výhoda-užitek kterou jsem doposud neznal mi otevřela cestu jak zefektivnit a zdokonalit komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Že je tato metoda celosvětově rozšířena mě na dovolené přesvědčilo židovské děvče které mi chtělo prodat produkt z mrtvého moře na odstranění vrásek. Přiznám se že kdybych neznal parametr-výhoda-užitek tak bych byl o 160USD chudší, tak dobré byli její přesvědčovací schopnosti :))) Zároveň jsem si uvědomil že tato metoda je v rukou schopného obchodníka v tomto případě krásného děvčete velmi efektivní. Na kurzu se mi dále líbil kamarádský přístup všech pracovníků Inspira, který se odrazil na pozitivní atmosféře mezi posluchači. A raní a odpolední bohaté občerstvení které v porovnání s jinými kurzy nemělo konkurenci. Tímto všechny pozdravuji a těším na další workshopy, kde mohu procvičit a zdokonalit své obchodní zkušenosti.
Jan Bednář
Děkuji za to, že se dají zkušenosti předat jinou než nudnou formou. Líbí se mi, že vše se dá ukázat na něčem, co je člověku blízké, tudíž se mi to lépe aplikuje jak na obchod tak osobní život.
Kurzy od špičkových mentorů, jejichž absolventi, fungují ve firmách jako úspěšní obchodní zástupci.

Úřady práce

Vážený pane Luňáku, ještě jednou chci touto cestou poděkovat Vám a Vašim kolegům za vstřícnost při realizaci monitorovací návštěvy v rekvalifikačním kurzu obchodní zástupce, kterou jsem provedla za kontaktní pracoviště ÚP ČR Brno-venkov. Chci ocenit nejen to, že všechny kontrolované dokumenty byly z našeho pohledu po administrativní stránce v pořádku, ale zejména oceňuji Váš přístup k výuce a k Vašim klientům, kteří pocházejí nejen z řad uchazečů o zaměstnání. Výuka byla velice živá, interaktivní, plná příkladů z praxe. Probíraná látka tak byla velmi dobře uchopitelná. Za velice zdařilé považuji zapojování studentů do výuky, kdy aktivně řeší nebo reagují na nějaký problém, dostává se jim zpětné vazby a sami docházejí k teoretickému poznání, případně si upevní již nabyté teoretické poznatky. Za Vaši přidanou hodnotu pokládám tuto interaktivní formu výuky, osobní zkušenosti lektorů s praxí obchodního zástupce a provázanost Vaší společnosti s firmami, které u Vás poptávají obchodní zástupce. Děkuji Vám rovněž za možnost nahlédnout do Vašeho intranetu, jehož prostřednictvím se odehrává domácí příprava studentů. Prostředí intranetu je přehledně strukturováno, studenti zde najdou jak skripta k probírané látce, tak on-line lekce teoretické výuky, ke kterým se mohou v případě zájmu i vracet a výklad si vyslechnout znovu. Domácí úlohy jsou postaveny tak, aby byly správně řešitelné v případě, že student pochopí probíranou látku. V prezenční části výuky jsem navíc měla možnost vidět i způsob, jakým zadáváte další domácí úlohy individualizovanou formou, šité na míru každému studentovi zvlášť. Věřím tomu, že z Vašeho kurzu si studenti odnesou nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti. Mám na mysli zejména komunikační dovednosti, které jsou pro profesi obchodního zástupce nezbytné a zároveň jsou přenositelné napříč různými profesemi. Těším se na další případnou spolupráci.
Mgr. Iva Karásková
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání