Networking

Networking… Slovo, které asi každý někdy slyšel, otázkou však zůstává, co si pod ním představíte. Pokud se zeptáte člověka z IT oblasti, tak to má jasné. Jen nechápe, co na takových akcích dělají lidi bez počítačů a kabelů ;)

Networking se nejčastěji vnímá jako proces vytváření osobních a profesních kontaktů, udržování a prohlubování vztahů, kde díky vzájemné výměně informací, rad a podpory dochází ke snadnějšímu a rychlejšímu růstu podnikání a úspěchu všech zúčastněných. Vytváření dlouhodobých vztahů je pro nás v podnikání klíčové a propojovat lidi a doporučovat si ověřené služby je přirozené.

Po dvouletém členství JáNěkdo.CZ v podnikatelském klubu Smart Network a vyzkoušení dalších networkingových klubů a akcí jsme se rozhodli, že chceme Smart i v Praze, protože ten nám sedí nejvíc. A proč? Mrkněte na video ;)

Slovo dalo slovo, spojili jsme naše silné stránky a myšlenka začala nabírat reálné obrysy. V lednu 2017 jsme již s Gábi Mrkvicovou (networkerka a majitelka podnikatelského klubu Smart Network) pořádali náš první společný Business oběd v Praze. A tak propojování podnikatelů a zajímavých lidí v JáNěkdo.CZ přešlo ve vznik naší první frančízy Smartu v Čechách :)

Za kormidlem této pražské podnikatelské lodi a posádky potkáte mě. Těším se tu na vás.

Lenka Černá